Dolandırıcılık (Ticaret loglarına bakılarak gereğinin yapılmasını rica ediyorum.)

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Dolandırıcılık (Ticaret loglarına bakılarak gereğinin yapılmasını rica ediyorum.)

Sayın Gm 29.06.2018 Cuma günü sohbet satırında 50 Ep satışı yapan bir şahısa "Epi nekadara satıyorsun" diye pm attım. Döndüğünde ne kadar vereceğimi sordu. Bende 30T verebileceğimi söyledim. Daha sonra bu şahıs kendisine para lazım olmadığını ve 1 madalya kutusu karşılığında bana 50 epi vereceğini söyledi. Hemen ardından hiç bilmediğim bir hesap bana pm attı. "Madalya kutusu lazım mı?" diye. Bende kaç para olduğunu sordum ve 30T dedi. Benim de 50 epe ihtiyacım ve karşıdaki şahsın madalya kutusuna karşılık vereceğini söylemesi üzerine 30T karşılığında kutuyu aldım. Sonrasında kutuyla beraber epi almak için ch3 mavi1. bayrakta olduğunu söylemesi üzerine yanına gittim. Kutuyu ticarete koydum. Ticareti kapattı ve sonra dalga geçermişçesine göreve bi bakayım dedi. Sonrasında 3 madalya kutusu lazım olduğunu ve onun için aldığım 1 madalya kutusuna karşılık 50 epi vermeyeceğini söyledi ve sonrasında attığım mesajlara 2 hesapta da cevap vermemeye başladı. Heyyyoo adlı hesabına parayı vermesi için ticaret attığımda ticareti kapattı ve daha sonrasında engelledi.

Ticaret loglarına bakılarak barları aktardığı asıl hesabının ve dolandırmak için kullandığı hesaplar için gereğinin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini arz ediyorum.

Kanıt olarak da yazışmalara aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.

1) hizliresim.com/mo1VQV
      2) hizliresim.com/k6n24m
      3) hizliresim.com/LD1JJ1