Son Olaylar

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• oki2662 -

Yeni bir konu başlattı: Ep sorunu

Konu
    İyi günler bugün saat 13.00 de itemci.com üzerinden 35 tl lik 70 ep aldım sitenizden gayet güzel çalıştı siteden hesaba giriyorum 70 ep var ama oyun içinde ep yok ticket da attım ne zaman gelir bi bilgi verin resmen kendimi kandırılmış…
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Duyuru Alt yapı çalışması hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Alt yapımız ile alakalı yenileme çalışması yapmaktayız. Bu yüzden, oyun içi bazı sistemlerimizi ( Offline Pazar, Ronark, Ejderha, Buffi, Nesne Arama, Ticaret aynası, Binek sistemi, Damageler, Otomatik etkinlikler vb. )…
  • oki2662 -

Yeni bir konu başlattı: oyundan atma sorunu

Konu
    İyi günler 04.08.2018 tarihli saat 22.00 dan beri pazar kurmaya çalışıyorum fakat itemleri koyuyorum kur diyorum oyundan atıyor saat 00.30 oldu yeminle bi pazar kuramadım bu atma sorunu nedir ya zaten itemler pahalı pazar kuramıyoz arkadaş…
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk..

Bakım tamamlanmıştır, oyuna erişimler aktif edildi !
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Saat 22:00'da haftalık rutin sunucu bakımını gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 15-30 dakikadır. Bilgilerinize, Heraklesmt2 Takımı :thumbup:
  • alibey -

Yeni bir konu başlattı: herkese başarılar

Konu
    herkese selam foruma yeni katıldım umarım iyi vakit geçiririz. 24 hourprintin gnyc
  • [TL]TG -

Konu
    Sevgili oyuncular, Saat 21:00'da haftalık sunucu bakımını gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 30 dakika - 1 saat aralığındadır. - Bakımla beraber nesne marketten alınan nesnelerde hatalı ürün numarası sorunu…
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Nesne Market Nesne Market Kampanyası

Konu
    Sevgili oyuncular, Nesne marketimiz'de 2 Kat Ejderha Parası kampanyası başlamıştır. Şu andan itibaren yapmış olduğunuz Mobil - Havale - Kredi Kartı ödemelerinde almış olduğunuz Ejderha Parası tutarının tam 2 katı ejderha parası…
  • alikom500 -

Şu anda [TL]TG adlı kullanıcıyı takip ediyor.

Takip
  • eser -

Yeni bir konu başlattı: oyun bugggggggggggg

Konu
    oyun gggggggggggggggggg aq bi bakın sunaaaaaaaaaa
  • eser -

Yeni bir konu başlattı: oyun bugggggggggggg

Konu
    arksım oyuna bi bakın herkesin char ı bugda kaldı !!!!
  • eser -

çarım bugta kaldı adlı konudaki ByAraS adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    SAYIN GM HERKEZİN ÇARI CEHHENEM EJDERHA YUVASINDA BUGTA KALDI BAK ARTIK OYUNA VE GÜZEL Bİ BAKIM YAP
  • eser -

Şu anda [TL]TG adlı kullanıcıyı takip ediyor.

Takip
  • eser -

Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk. adlı konudaki [TL]TG adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Sevgili oyuncular, Haftalık rutin sunucu bakımını bugün saat 19:30'de gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 15 - 30 dakikadır. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir. Bilgilerinize.. Heraklesmt2 Takımı :thumbup:
  • eser -

Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk. adlı konudaki [TL]TG adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Bakım tamamlanmıştır, iyi oyunlar.
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk..

• [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Haftalık rutin sunucu bakımını bugün saat 19:30'de gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 15 - 30 dakikadır. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir. Bilgilerinize.. Heraklesmt2 Takımı :thumbup:
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk..

Sunucu bakımı tamamlanmıştır, belirli kriterlere göre önümüzdeki bir kaç saat içerisinde 15 dakikalık ekstra bakım gerçekleşebilir. Bilgilerinize..
  • [TL]TG -

Konu
    Sevgili oyuncular, Saat 23:30'da ortalama 15-30 dakika arasında sürmesini planladığımız rutin sunucu bakımını gerçekleştireceğiz. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir, Bilgilerinize..
  • oskili58 -

Yeni bir konu başlattı: KÜFÜR

Konu
    youtube.com/watch?v=dBlgPI2zFzw&t=3s Destek sistemine ticket da attım bunu buraya bırakıyorum itibar etmeyin videodaki herife. Bakalım yönetim bu tür durumlara bakıyor mu?Süresiz ban yiyecek mi acaba bu karaktersiz herif. :cursing: