Son Olaylar

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk..

• [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Haftalık Sunucu Bakımı Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Haftalık rutin sunucu bakımını bugün saat 19:30'de gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 15 - 30 dakikadır. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir. Bilgilerinize.. Heraklesmt2 Takımı :thumbup:
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk..

Sunucu bakımı tamamlanmıştır, belirli kriterlere göre önümüzdeki bir kaç saat içerisinde 15 dakikalık ekstra bakım gerçekleşebilir. Bilgilerinize..
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Saat 23:30'da ortalama 15-30 dakika arasında sürmesini planladığımız rutin sunucu bakımını gerçekleştireceğiz. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir, Bilgilerinize..
  • oskili58 -

Yeni bir konu başlattı: KÜFÜR

Konu
    youtube.com/watch?v=dBlgPI2zFzw&t=3s Destek sistemine ticket da attım bunu buraya bırakıyorum itibar etmeyin videodaki herife. Bakalım yönetim bu tür durumlara bakıyor mu?Süresiz ban yiyecek mi acaba bu karaktersiz herif. :cursing:
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Duyuru Turnuva Takvimi Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Oyunumuz açılmadan önce belirttiğimiz gibi, lonca turnuvamızı 15 Temmuz Pazar günü gerçekleştireceğiz. Turnuva orta-büyük siklet olmak üzere 2 şekilde gerçekleşecektir. Orta siklet turnuva kuralları : - Orta siklet turnuvasında…
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk..

• [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Haftalık Rutin Sunucu Bakımı Hk.

Konu
    Sevgili oyuncular, Haftalık rutin sunucu bakımını saat 00:15'de gerçekleştireceğiz. Bakım süresi : 15 dakikadır. Bakım tamamlandıktan sonra, oyunu komple kapatıp açarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Bilgilerinize, Heraklesmt2 Takımınız :thumbup:
  • [TL]TG -

Konuyu cevapladı Bakım Veri Merkezi Çalışması Hk.

19:00'a kadar aralıklar ile kesintiler yaşanabilir, bilgilerinize..
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Bakım Veri Merkezi Çalışması Hk

Konu
    Sevgili oyuncular, Saat 18:15'de veri merkezinde ortalama 15 dakikalık bir çalışma yapılacağı tarafımıza bildirildi, bu yüzden oyuna erişimlerde kesinti yaşanacaktır. Bilgilerinize..
  • CoultelieR -

Konuyu cevapladı Klasik yedirememeler.

Yeni bir konu başlattı: Klasik yedirememeler

Konu
    acıyorum sizin gibi zavallılara o petinden kostümünden utan sadece bu aptal değil geri kalan çoğu okçu da böyle :P 1v1 betasına davet ederim karşıma loncasından abilerini çağırırlar hizliresim.com/1EvZV1
  • [TL]TG -

Yeni bir konu başlattı: Nesne Market Nesne Market Kampanyası

Konu
    Sevgili oyuncular, Oyunumuzun 1.ayına özel nesne market kampanyası başlamıştır. Havale & Mobil Ödeme & Kredi Kartı ile alımlarda %50 daha fazla ejderha parası kazanacaksınız. Kampanya süresi : 7 gündür. İyi oyunlar dileriz, Heraklesmt2 Takımınız :thumbup:
  • kasatura2626 -

Yeni bir konu başlattı: Hesabım bot kullanıyor diye ban yedi nasıl açtırabilirim yardım

Konu
    Arkadaşlar merhaba Sürgünde para kasma çarım var bu çara 3 gün önce ip ban atıldı.Sebebide bot olarak gösterilerek, space tuşuna 1 lira sıkıştırıp elimle pelerin basarak para kasıyordum.Ama gm bey nasıl olduysa bizi bot olarak görüp…
  • Arkadaşlar i.hizliresim.com/DD4vdO.png BİLGİSAYARINIZDAN GİRİŞLER ENGELLENMİŞTİR Bu ne demek ban yeme gibi bi olay yok çünkü siteye girip baktım güvenli pc büyük ihtimal fakat 1 hafta önce güvenli pc için istek yollamıştım msnye…
  • GECE -

Konuyu cevapladı KAFA TACİRLERİ.

• cingencevat94 -

Şu anda FawaR adlı kullanıcıyı takip ediyor.

Takip
  • BARON -

Bakım Rutin Sunucu Bakımı - 26.06.2018 adlı konudaki [TL]TG adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Sevgili oyuncular, Haftalık rutin sunucu bakımını bu gece saat 01:00'da gerçekleştireceğiz. Bakım süresi ortalama 30 dakika olacaktır. Bakım tamamlandıktan sonra oyunu komple kapatıp açmanız gerekmektedir. Bilgilerinize, Heraklesmt2 Takımı :thumbup:
  • BARON -

Bakım Rutin Sunucu Bakımı - 26.06.2018 adlı konudaki [TL]TG adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Bakım tamamlanmıştır, İyi oyunlar.
  • BARON -

BARON adlı kullanıcının duvarına yorum yazdı.

Duvar Yorumu
    AİLE KAN BAĞI DEĞİL SEVGİDİR #BIADAILESI